صفحه اصلی درباره ما

سیستم اطلاعات مکانی (GIS) یک سامانه اطلاعاتی است که پردازش آن بر روی اطلاعات مکان مرجع می‌باشد و به کسب اطلاعات در رابطه با پدیده‌هایی می‌پردازد که به‌نحوی با موقعیت مکانی در ارتباط‌اند. همین موضوع باعث ایجاد شفافیت، بینش راهبردی، تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری بهتر می‌شود و می‌تواند باعث حرکت در راستای تحقق دنیایی بهتر برای خودمان و دیگران باشد.

پایگاه جامع GISLAB با هدف توسعه، ترویج، آموزش و انتقال تجربیات علوم مکانی و ارائه خدمات تخصصی و کاربردی در حوزه‌ی GIS راه‌اندازی شده است. این پایگاه تمام نیازهای آموزشی، مشاوره‌ای، نرم‌افزاری و داده‌ای GIS هر فرد یا شرکت فعال در زمینه‌های مختلف (مانند مطالعات پژوهشی و دانشگاهی، برنامه‌ریزی شهری، خدمات ایمنی، حمل و نقل، تهیه نقشه‌های پایه، مدیریت کاربری اراضی، خدمات بانکی، خدمات پستی و مدیریت تأسیسات شهری مثل برق، آب،گاز، و ...) را برطرف می‌نماید.

 

ویژگی های رقابتی

جامع‌نگری و پورتفولیو خدمات


رصد و تحلیل مستمر نیازمندی‌های مشتریان بالقوه و بالفعل، مهم‌ترین ورودی فرایند طراحی و تکوین سبد خدمات و محصولات GISLab با رویکرد جامع‌نگر است.

بهره‌گیری از دانش روز


فرایند تحقیق و توسعه در GISLab، همواره و بطور مستمر پیش می‌رود و مصمم هستیم تا با تحقق یادگیری سازمانی و بهره‌گیری از دانش روز، فناوری‌های مبتنی بر نوآوری را ارائه دهیم.

تضمین کیفیت خدمات


خط‌مشی ما در ارائه خدمات و محصولات؛ تضمین کیفیت توأم با رضایت مشتری و تحقق رویکرد نقص صفر می‌باشد و بالاترین دارایی ما در GISLab؛ رضایت مشتری، است.

کارشناسان و اساتید مجرب و حرفه‌ای


اجرای کارگاه‌ها، وبینارها و آموزش‌های تخصصی توسط متخصصان و استادان به نام GISLab ، همواره باعت ایجاد بستر مناسب تعامل و انگیزه در بین دانش آموختگان شده است.

تیم ما

با تغییر ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در قرن جدید و پیچیده شدن هرچه بیشتر شرایط، نیازهای مختلف صنایع و سازمان­‌ها، افزون­‌تر و پاسخگویی بدان­‌ها نیز پیچیده­‌تر گردید. بهترین روش برای پاسخگویی به این نیازهای پیچیده، نگاه تخصصی به مسئله یا مشکل موجود و ارائه راه­‌حل آن می­‌باشد. مهندسین و متخصصینِ شرکت فنی و مهندسی «بهیــن ره­‌آورد بهبــود»، با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجربه ی بسیار ارزشمند در پروژه های کشوری، آماده ی ارائه ی مشاوره در جهت شناسایی، اصلاح و بهبـود مشکلات موجود در صنایع و سازمان­‌ها می باشد.

©BRB تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان بهین ره‌آورد بهبود می باشد.